המלצות

 • סימה רוזנבלט (רוממה, חיפה)

  לאלי ומאיר
  תודה מקרב לב.
  בתוך המשבר והקושי שנוצר בשל השריפה של דירתי בשריפה הגדולה בכרמל, מצאתי אתכם כמו 2 כוכבים שהאירו את ליבי. לקחתם על עצמכם לשפץ את דירתי. עשיתם עבודה מקצועית, אמינה ועמדתם בלוח הזמנים. במיוחד אני רוצה לציין את היחס האישי הרגישות והאיכפתיות שגיליתם.
  ממליצה עליכם מכל הלב.
  סימה רוזנבלט

 • מריו ואנגלה (הערמונים, קרית ים)

  מעשה בצפרדע שהפכה לנסיכה,
  מעשה ביחידת דיור בסביוני ים אשר בקריית ים, שזקנה מעט ב-21 שנותיה, פניה נפלו, קפלי הזמן נראו על פניה, כתמי טיח משופשפים, מרזב שהחליד, מי גשם שהשחירו את הקירות, טיח שהתנפח, בקיצור, גברת שמעט קמלה ואיבדה מחִנה.
  והנה בקריה סובבת קוסמת, חברת שיפוצים גדולה, שראינו כיצד טיפלה בבניין זקן ובא בימים ליד הים, בניין שברזלי עמודיו נגלו מפאת הזמן והמלח, ומהקירות נשר הטיח, ונראו בו כבר סימני הבלוקים, ובכלל כבר כיבד את תושביו. הקוסמת, חברת "בר בנייה" BarBnia, חוללה בה נסים: קמו עמודים חדשים, צופה הבניין מחדש, ואז הבנו שאם את הבניין הזה אפשר להחזיר לחיים ובכזו מקצועיות, אז גם את הבית שלנו אפשר, ואותם אנחנו רוצים לביצוע המשימה.
  רצינו מקצועיות, וקיבלנו: ניקוי יסודי, מילוי סדקים, תיקוני טיח, צבע חדש שיעמוד בתחלואי הזמן ומזג האוויר והקירבה לים, ו-5 שנות אחריות.
  בכמה ימים פרסו העובדים פיגומים ואבטחו אותם, וכל הזמן מנהלי החברה באו והלכו, בדקו תקינות העבודה, ירדו לפרטים, ונתנו לנו את ההרגשה שאנחנו רוכשים לעצמנו את הדירה מחדש. מהר מאוד ובלי לשים לב קיבל המבנה מתיחת פנים עמוקה ורצינית ולהלן התוצאה.
  אנחנו שמחים להמליץ על מבצעים מצוינים, מקצועיים ממדרגה ראשונה ומסבירי פנים.
  תודה לבר בנייה BarBnia, ולכל המתעניינים אנחנו מזמינים לבוא ולהתרשם.

  ** מאיר בבקשה העבר נא לאלי תודה
  מייל נוסף מהלקוח:
  * לא נותר לי אלה לאמר עוד מילה אחת ברשותך נכון אני רגשן בלתי נלאה אולם שנים !!!! שלא בצענו שיפוץ בקנה מידה כזה ומעולם לא שלמתי בכזה כבור את חובי כמו במקרה הזה יאללה מספיק !!! ביי, ושוב תודה.

 • Laura Tennenbaum

  תודה רבה אלי ומאיר היקרים!
  העונג היה כולו שלנו!
  עונג גדול לעבור תהליך שיפוץ כה נרחב עם צוות מיומן ומקצועי כשלכם והכל עם חיוך והבנת הצרכים והגשמת החלומות שלנו. תודה ענקיתתתתתתת.
  ותודה ענקית למנצח על הפרויקט אלי מזרחי, לחייר המהמם, לכל הצוות וכמובן גם לך מאיר. שוב…. תודה!